Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Jelínků

Restaurace Ujeli se nachází na okraji Mělníka, a kromě restaurace je tu velký venkovní prostor s pódiem, kde se pořádají hudební festivaly a podobně. Najdete zde příjemnou zábavu, dobré jídlo a pití, posezení s přáteli, koncerty, vystoupení, společenské a sportovní akce. Restaurace nabízí 30 míst k sezení ve vnitřních prostorách, dalších 30 na zastřešené terase, a více než 100 na zastřešené zahradě s pódiem. Realizují zde firemní a soukromé oslavy s rautem, koncerty, svatby, sportovní setkání, moto-srazy, akce pro děti. Nabízí kompletní servis. Pro běžnou návštěvu je bar restaurace s občerstvením otevřen od pondělí do neděle, od 10:00 do 21:00 hod. Umožňují také pronájem plochy pro Vaše akce.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO