Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jabloně

Přehled hodnocení
68% celkově
79% personál
68% prostředí
56% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Do této restaurace jsme zavítali na marinovaná kuřecí křídla. Prostředí restaurace je příjemné, personál milý a vcelku vstřícný. Jídlo ale bylo hrozné, maso tvrdé, nedodělané, naprosto bez chuti. I když nám personál křídla dal ještě dodělat, ani potom křídla nebyla měkká. Návštěvu této restaurace doporučuji, ale jídlo ne.
Restaurace U Jabloně
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Voucher na bramborák s kuřecím masem a žampiony jsme zakoupili přes Slevomat. Jídlo bylo výborné, spousta dobře udělaného kuřecího masa ve velkých kusech, vše dobře okořeněné. Porce se pomalu nedala sníst. Personál velmi příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V restauraci jsme měli kuřecí křídla s hranolky. Křídla byla celkem dobrá, ale hranolky byla tragédie, rozmáčené, zřejmě připravené dopředu a plovoucí v tuku. Vzhledem k tomu, že byla rezervace na konkrétní hodinu bychom hranolky očekávali čerstvé a křupavé.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pan kuchař má bohužel příliš v oblibě dochucovadla (polévka chutnala jako perník?)a olej. Popis jídel zněl sice moc hezky, realita ale bohužel jiná. Noky v polévce nedovařené, litr oleje a po kuřecím masu ani památky. Hranolky (jinak dobré) opět plavaly v tuku. Tatarka naopak dobrá moc.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli a vše bylo naprosto v pořádku, obsluha byla velmi ochotná, jídlo bylo v pořádku, jen oddělení kuřácké a nekuřácké části není úplně funkční.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Není obvyklé, aby člověk během oběda ve slušné restauraci "načichl hospodou". To je docela škoda, protože jídlo rozhodně nebylo špatné a bylo ho dost (ke spokojenosti bohatě stačí denní menu), navíc pivo Bernard je prostě pravé PIVO.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této restauraci jsme byli poprvé a udivilo nás, že jsme tam byli při sobotním poledni de facto sami. Obsluha byla dobrá, jídlo celkem dobré, na náš vkus dost mastné, nápoje cenově přijatelné. Takže hodnotíme mírně pozitivně. Mínus: v restauraci nám byla zima, zřejmě se topilo velmi úsporně.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO