Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jabloně

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V hospodě je vidět, že se do zařízení neinvestovalo. Zřejmě žije z denního menu, při každé naší návštěvě zde nikdo nebyl. Jídlo jsme měli na voucher, ale velká nespokojenost s přípravou jídla a neprofesionální m personálem. Nedoporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
S přáteli jsme zde byli na pečených vepřových kolenách. Porce obrovská a výborně upečená. Pivo je dobře ošetřené a je lepší si dát třetinou, personál je velmi ochotný. Příjdeme znova.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nadherná hospůdka s dobrým jídlem a pivkem Bernard.Směs v bramboráku nam moc chutnala porce byla velka sotva jsme to dojedli.Rádi tam znovu zavítáme i s přáteli.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Do této restaurace jsme zavítali na marinovaná kuřecí křídla. Prostředí restaurace je příjemné, personál milý a vcelku vstřícný. Jídlo ale bylo hrozné, maso tvrdé, nedodělané, naprosto bez chuti. I když nám personál křídla dal ještě dodělat, ani potom křídla nebyla měkká. Návštěvu této restaurace doporučuji, ale jídlo ne.
Restaurace U Jabloně
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Voucher na bramborák s kuřecím masem a žampiony jsme zakoupili přes Slevomat. Jídlo bylo výborné, spousta dobře udělaného kuřecího masa ve velkých kusech, vše dobře okořeněné. Porce se pomalu nedala sníst. Personál velmi příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V restauraci jsme měli kuřecí křídla s hranolky. Křídla byla celkem dobrá, ale hranolky byla tragédie, rozmáčené, zřejmě připravené dopředu a plovoucí v tuku. Vzhledem k tomu, že byla rezervace na konkrétní hodinu bychom hranolky očekávali čerstvé a křupavé.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pan kuchař má bohužel příliš v oblibě dochucovadla (polévka chutnala jako perník?)a olej. Popis jídel zněl sice moc hezky, realita ale bohužel jiná. Noky v polévce nedovařené, litr oleje a po kuřecím masu ani památky. Hranolky (jinak dobré) opět plavaly v tuku. Tatarka naopak dobrá moc.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli a vše bylo naprosto v pořádku, obsluha byla velmi ochotná, jídlo bylo v pořádku, jen oddělení kuřácké a nekuřácké části není úplně funkční.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Není obvyklé, aby člověk během oběda ve slušné restauraci "načichl hospodou". To je docela škoda, protože jídlo rozhodně nebylo špatné a bylo ho dost (ke spokojenosti bohatě stačí denní menu), navíc pivo Bernard je prostě pravé PIVO.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této restauraci jsme byli poprvé a udivilo nás, že jsme tam byli při sobotním poledni de facto sami. Obsluha byla dobrá, jídlo celkem dobré, na náš vkus dost mastné, nápoje cenově přijatelné. Takže hodnotíme mírně pozitivně. Mínus: v restauraci nám byla zima, zřejmě se topilo velmi úsporně.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO