Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jabloně

Restauraci U Jabloně najdete v Hradeci Králové na ulici Tylovo Nábřeží 367. Vybrat si můžete ze 102 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, extra salónek, klimatizace, letní zahrádka, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, sportovní přenosy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Do této restaurace jsme zavítali na marinovaná kuřecí křídla. Prostředí restaurace je příjemné, personál milý a vcelku vstřícný. Jídlo ale bylo hrozné, maso tvrdé, nedodělané, naprosto bez chuti. I když nám personál křídla dal ještě dodělat, ani potom křídla nebyla měkká. Návštěvu této restaurace doporučuji, ale jídlo ne.
Restaurace U Jabloně
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Voucher na bramborák s kuřecím masem a žampiony jsme zakoupili přes Slevomat. Jídlo bylo výborné, spousta dobře udělaného kuřecího masa ve velkých kusech, vše dobře okořeněné. Porce se pomalu nedala sníst. Personál velmi příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V restauraci jsme měli kuřecí křídla s hranolky. Křídla byla celkem dobrá, ale hranolky byla tragédie, rozmáčené, zřejmě připravené dopředu a plovoucí v tuku. Vzhledem k tomu, že byla rezervace na konkrétní hodinu bychom hranolky očekávali čerstvé a křupavé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO