Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jabloně

Restauraci U Jabloně najdete v Hradeci Králové na ulici Tylovo Nábřeží 367. Vybrat si můžete ze 102 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, extra salónek, klimatizace, letní zahrádka, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, sportovní přenosy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V restauraci jsme měli kuřecí křídla s hranolky. Křídla byla celkem dobrá, ale hranolky byla tragédie, rozmáčené, zřejmě připravené dopředu a plovoucí v tuku. Vzhledem k tomu, že byla rezervace na konkrétní hodinu bychom hranolky očekávali čerstvé a křupavé.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pan kuchař má bohužel příliš v oblibě dochucovadla (polévka chutnala jako perník?)a olej. Popis jídel zněl sice moc hezky, realita ale bohužel jiná. Noky v polévce nedovařené, litr oleje a po kuřecím masu ani památky. Hranolky (jinak dobré) opět plavaly v tuku. Tatarka naopak dobrá moc.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli a vše bylo naprosto v pořádku, obsluha byla velmi ochotná, jídlo bylo v pořádku, jen oddělení kuřácké a nekuřácké části není úplně funkční.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO