Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jabloně

Restauraci U Jabloně najdete v Hradeci Králové na ulici Tylovo Nábřeží 367. Vybrat si můžete ze 102 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, extra salónek, klimatizace, letní zahrádka, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, sportovní přenosy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nadherná hospůdka s dobrým jídlem a pivkem Bernard.Směs v bramboráku nam moc chutnala porce byla velka sotva jsme to dojedli.Rádi tam znovu zavítáme i s přáteli.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Do této restaurace jsme zavítali na marinovaná kuřecí křídla. Prostředí restaurace je příjemné, personál milý a vcelku vstřícný. Jídlo ale bylo hrozné, maso tvrdé, nedodělané, naprosto bez chuti. I když nám personál křídla dal ještě dodělat, ani potom křídla nebyla měkká. Návštěvu této restaurace doporučuji, ale jídlo ne.
Restaurace U Jabloně
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Voucher na bramborák s kuřecím masem a žampiony jsme zakoupili přes Slevomat. Jídlo bylo výborné, spousta dobře udělaného kuřecího masa ve velkých kusech, vše dobře okořeněné. Porce se pomalu nedala sníst. Personál velmi příjemný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO