Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Huberta Olomouc

Přehled hodnocení
93% celkově
89% personál
84% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobrý oběd. Obsluha rychlá i při hodně obsazené restauraci. Zajímavá je nabídka cenově zvýhodněných nápojů k polednímu menu. Škoda je jen že nápoj i když byl objednán, stejně nebyl přinesen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá poloha na jedné z hlavních tříd Olomouce láká k návštěvě. Uvnitř celkem příjemné prostředí, ve kterém se pohybuje milý personál. Objednávka jídla je poměrně rychle realizována, hlavní jídlo (oběd) moc dobré, jen polévka (vývar) poměrně řídká (na náš vkus a zvyk - málo těstovin). Celkově spokojenost. AKu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace výborná, nechali jsme si udělat rezervaci do nádvoří kde se nachází venkovní posezení, a bezvadný atmosféra! Jídlo taky výborný a tak příjemný personál se taky málo kdy vidí!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní klidná hospoda v centru. Velice příjemná obsluha. Jídlo dobré, velké porce i když jsme si vybrali polední menu. Výběr ze tří jídel i v sobotu a je Flora.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborně připravená rezervace, skvělá obsluha, velmi dobré jidlo i pití. Mnohokrát děkujeme a všem restauraci doporučíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO