Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Huberta Olomouc

Zrekonstruovaná stylová restaurace se nachází v objektu Armádního domu nedaleko historického středu Olomouce, na hlavní třídě spojující střed města a vlakové nádraží. Nabízejí zde výbornou minutkovou a "hotovkovou" kuchyni včetně specialit kuchyně, dále zmrzlinové poháry, sladká jídla a speciality k pivu. Restaurace je vhodná pro pořádání školních srazů, firemních večírků, rodinných a promočních oslav, svateb, rautů nebo jen posezení ve společnosti přátel. V letních měsících je otevřená zahrádka v areálu objektu s kapacitou cca 32 míst. V letních měsících dále provozují venkovní grilování.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá poloha na jedné z hlavních tříd Olomouce láká k návštěvě. Uvnitř celkem příjemné prostředí, ve kterém se pohybuje milý personál. Objednávka jídla je poměrně rychle realizována, hlavní jídlo (oběd) moc dobré, jen polévka (vývar) poměrně řídká (na náš vkus a zvyk - málo těstovin). Celkově spokojenost. AKu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace výborná, nechali jsme si udělat rezervaci do nádvoří kde se nachází venkovní posezení, a bezvadný atmosféra! Jídlo taky výborný a tak příjemný personál se taky málo kdy vidí!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní klidná hospoda v centru. Velice příjemná obsluha. Jídlo dobré, velké porce i když jsme si vybrali polední menu. Výběr ze tří jídel i v sobotu a je Flora.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO