Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Huberta Olomouc

Zrekonstruovaná stylová restaurace se nachází v objektu Armádního domu nedaleko historického středu Olomouce, na hlavní třídě spojující střed města a vlakové nádraží. Nabízejí zde výbornou minutkovou a "hotovkovou" kuchyni včetně specialit kuchyně, dále zmrzlinové poháry, sladká jídla a speciality k pivu. Restaurace je vhodná pro pořádání školních srazů, firemních večírků, rodinných a promočních oslav, svateb, rautů nebo jen posezení ve společnosti přátel. V letních měsících je otevřená zahrádka v areálu objektu s kapacitou cca 32 míst. V letních měsících dále provozují venkovní grilování.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobrý oběd. Obsluha rychlá i při hodně obsazené restauraci. Zajímavá je nabídka cenově zvýhodněných nápojů k polednímu menu. Škoda je jen že nápoj i když byl objednán, stejně nebyl přinesen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá poloha na jedné z hlavních tříd Olomouce láká k návštěvě. Uvnitř celkem příjemné prostředí, ve kterém se pohybuje milý personál. Objednávka jídla je poměrně rychle realizována, hlavní jídlo (oběd) moc dobré, jen polévka (vývar) poměrně řídká (na náš vkus a zvyk - málo těstovin). Celkově spokojenost. AKu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO