Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Hrušků

Pokud Vám po procházce krásným městem vytráví, není nic snazšího, než sejít po schodech a vyzkoušet restauraci U Hrušků. Ať už si sednete na venkovní terasu, nebo navštívíte vkusný interiér s krbem, dostanete pořádnou porci chutného pokrmu dle výběru z restaurační nabídky. Ulehnout můžete do útulných pokojů, všechny vybavené vlastní toaletou, sprchovým koutem a také televizí, aby Vám neuniklo důležité dění ve světě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé na doporučení. Obsluha - paní nepříjemná od prvního okamžiku, objednali jsme si, přinesla něco úplně jiného a když jsme jí řekli, že jsme si tohle neobjenali, tvrdila, že to není pravda. Situaci zachraňoval pán, který griloval, ten je velice milý, příjemný, omlouval se. Nicméně jídlo bylo vynikající.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tip na výtečné jídlo u "Hrušků" jsem dostala od známých. První návštěva mi potvrdila, že "kdo nezkusil, neuvěří". Výborné steaky (v nabídce nejen ty), příjemná obsluha, domácí prostředí. Návštěvu jsem už zopakovala se známými a opět velká spokojenost.Jen malinká připomínka...káva pouze turek nebo rozpustná, škoda.Presso v nabídce nebylo, ale to nás určitě neodradí od další návštěvy. Už se těšíme. :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO