4 fotky

Restaurace U Hrabětů

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace U Hrabětů

Restaurace U Hrabětů se nachází nedaleko náměstí v Českém Brodě v ulici Suvorovova.
Dům byl postaven v roce 1883 a od té doby se zde téměř nepřetržitě vaří a točí pivo. V současné době Restaurace nabízí v malém a velkém lokále celkem 80 míst. Ve dvoře domu je sezónní zahrádka s kapacitou 80 míst, která poskytuje zcela osobitou atmosféru. Jinou v okolí nenajdete. Restaurace i zahrádka mají bezbariérový přístup.

Kuchyně nabízí cenově dostupné polední stravování, které vychází z principů tradiční české kuchyně i zásad moderní zdravé výživy. K tomu využíváme moderních zařízení, například konvektomat. V nabídce jsou i minutková jídla připravovaná na lávovém grilu, saláty a těstoviny. Základním kamenem v kuchyni je výběr kvalitních surovin.

Čepujeme Plzeňský Prazdroj z nerezových tanků – špičkově ošetřené a tradičním způsobem točené pivo. Královský pivovar Krušovice dodává světlou dvanáctku a černou desítku. V průběhu roku je příležitost ochutnat i některá speciální piva.

Moravské zemské víno nám dodává Vinařství rodiny Buriánkovy z Valtic. Můžete ochutnat vína bílá, červená i rossé. Jeho kvalita uspokojí i náročné zákazníky.

Připravíme Vám pravé italské espresso značky Lavazza Top Class.
Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace