Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Hrabětů

Restaurace U Hrabětů se nachází nedaleko náměstí v Českém Brodě v ulici Suvorovova. Dům byl postaven v roce 1883 a od té doby se zde téměř nepřetržitě vaří a točí pivo. V současné době Restaurace nabízí v malém a velkém lokále celkem 80 míst. Ve dvoře domu je sezónní zahrádka s kapacitou 80 míst, která poskytuje zcela osobitou atmosféru. Jinou v okolí nenajdete. Restaurace i zahrádka mají bezbariérový přístup. Kuchyně nabízí cenově dostupné polední stravování, které vychází z principů tradiční české kuchyně i zásad moderní zdravé výživy. K tomu využíváme moderních zařízení, například konvektomat. V nabídce jsou i minutková jídla připravovaná na lávovém grilu, saláty a těstoviny. Základním kamenem v kuchyni je výběr kvalitních surovin. Čepujeme Plzeňský Prazdroj z nerezových tanků – špičkově ošetřené a tradičním způsobem točené pivo. Královský pivovar Krušovice dodává světlou dvanáctku a černou desítku. V průběhu roku je příležitost ochutnat i některá speciální piva. Moravské zemské víno nám dodává Vinařství rodiny Buriánkovy z Valtic. Můžete ochutnat vína bílá, červená i rossé. Jeho kvalita uspokojí i náročné zákazníky. Připravíme Vám pravé italské espresso značky Lavazza Top Class.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace na me působí ze nejde z dobou vyditelny prach na topení a osvětlení obsluha bez nadšeni pro tržbu. Přítelkyně dostala pripalene prsní řízky a ja mam radši jídlo na normálním talíři.
Restaurace U Hrabětů Restaurace U Hrabětů
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO