Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace U Hraběnky

Stylová restaurace řešená v duchu šlechtických hodovních síní, dominantou je otevřený krb. Kapacita závisí na uspořádání cca 55 míst. Možnost využití salonku s kapacitou 15 míst. V letních měsících jsou k dispozici dvě terasy. K uspořádání soukromých akcí je možné využít aulu jako samostatné restaurace. Pochutnáte si zde na české kuchyni, minutkových a hotových jídlech.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V Telči, místě plném turistů, kteří bohužel tvoří i mnohdy málo konkurenční prostředí (lidé sem chodí stále, i když jenom jednou). Restaurant U Hraběnky je místo gastronomicky výjimečné. Plzeň vám zde načepují jako v originálním plzeňském pivovaru - kdo pivu rozumí, ví, že načepování pivo chuťově dotvoří. Svíčková také excelentní - dají si záležet na detailech, služby výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zajímavé a pěkné prostředí, jídlo vynikající , obsluha trochu zmatená a delší čekačka na jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvele jidlo, vynikajici vino, krasne prostredi a moc mila obsluha. Meli jsme hlavni jidlo i dezert a moc jsme si pochutnali. Nabizeji take vytecnou kavu. Doporucujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO