Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda a pivnice U houbaře

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá tanková Plzeň (42 Kč) i černý Kozel, bohužel Plzeň točená bez ohledu na požavek na hladinku nebo nadvakrát, to jest vždy na jeden zátah s 45% pěny. Jídlo průměrné, tataráček nenamíchaný ačkoliv bylo inzerováno v lístku, maso nic moc, uvidíme co žaludek poví ráno, moc důvěry to nebudilo. Levná Zacapa (90 Kč).
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Pivo dobre, jidlo jsem nemel, tak nemohu hodnotit. Prostredi na pohled pekne, ale jinak priserne. V nekuracke casti se misi napul smrad z cigaret od vedle, napul z prepaleneho oleje z kuchyne. Kdybych tam nebyl s partou lidi, tak se otocim uz u vchodu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nejlepší Plzeň jakou jsem kdy pil! Jinak česká klasika...
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, vše bylo podle představ. Jediný problém byl, že jsme měli objednanou kuřáckou část a měli jsme stůl reservovaný v nekuřácké. Kratochvíl Petr

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO