Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Holečků

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Hospoda je blízko obory Hvězda. Navštívili jsme ji na oběd s kolegy. Obsluha byla příjemná, ale pivo bylo jaksi zasmrádle a nedobré. Jídlo česká smažená klasika.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Klasicka hospudka s venkovní zahrádkou, která je napraskana snad cele léto. Hodnotim pouze jedno jídlo, a to grilované zebra a hodnotim na výbornou. Obrovská porce, skvěle dochucene a křehké maso, tečou mi sliny ještě ted. :))
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Dnes poprvé na Větrníku na zahrádce. Byla jsem zvědavá jaké to tu je, ale celkově zklamání. Byla zde velmi hlučná spečnost, rozlévané bílé víno bez možnosti výběru, česneková bageta dělaná na oleji bez česneku a křidýlka jsem taky už jedla lepší. Zachraňovala to jen příjemná obsluha.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Dnes U Holečků velké zklamání. Bylo krásné počasí, teplo a sluníčko a vůbec nestíhali obsluhu, protože byla plná i zahrádka.Personál rychlý a šikovný, ale na všechno se dlouho čekalo. Jídlo však vše vynahradilo, bylo opravdu výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
U Holečků je příjemná restaurace u obory Hvězda. Prostředí je zde klasicky hospodské, obsluha rychlá a profesionální. Jídlo vždy dobré, ale tentokrát tvrdší maso, ostrá směs z panenky, což mně překvapilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme byli v restauraci U Holečků vyjímečně uvnitř, jinak velmi rádi chodíme na příjemnou zahrádku. Personál milý a jídlo velmi dobré, ostatně jako vždycky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace u Holečků je velice příjemná restaurace s venkovním posezením. Venkovní zahrádka přímo naproti parku Obora Hvězda je ideální na denní nebo víkendové menu, kde se člověk může dobře, rychle a docela levně najíst. Určitě doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na Petřinách v restauraci U Holečků to prostě nemá chybu. Příjemné posezení na zahrádce pod kaštany a slunečníky s vždy dobrým jídlem a rychlou a milou mladou obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ackoliv nevyslo pocasi na sezeni na zahradce,kde se mimochodem sedi ve stinu stromu nadherne,tak jsme sedeli venku pod striskou a bylo to fajn.Jidlo bylo perfektni a obsluha mila a ochotna.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO