Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Holečků

Restaurace U Holečků je klasická česká hospoda s krásnou venkovní zahrádkou. Najdete ji hned naproti vchodu do obory Hvězda.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Hospoda je blízko obory Hvězda. Navštívili jsme ji na oběd s kolegy. Obsluha byla příjemná, ale pivo bylo jaksi zasmrádle a nedobré. Jídlo česká smažená klasika.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Klasicka hospudka s venkovní zahrádkou, která je napraskana snad cele léto. Hodnotim pouze jedno jídlo, a to grilované zebra a hodnotim na výbornou. Obrovská porce, skvěle dochucene a křehké maso, tečou mi sliny ještě ted. :))
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Dnes poprvé na Větrníku na zahrádce. Byla jsem zvědavá jaké to tu je, ale celkově zklamání. Byla zde velmi hlučná spečnost, rozlévané bílé víno bez možnosti výběru, česneková bageta dělaná na oleji bez česneku a křidýlka jsem taky už jedla lepší. Zachraňovala to jen příjemná obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO