Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Hertlů

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná a milá obsluha. Skvělá zelňačka. Moc dobré vepřové maso s hranolkama "Peklo". Točená malinová limonáda. Objevila jsem restauraci náhodou, určitě se vrátíme.
Restaurace U Hertlů
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Během oběda v pracovní den opravdu frmol! Prisli jsme v pul 1 a cekali jsme na stul. Personal stihal, kuchyne taky. Gulas byl dobry, chybela akorat cibule :D pivko točenej gambáč
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme tam občas, ale vždy bez problému, stále si drží svůj standart a člověk ví co čekat a nebude nikdy zklamaný, jen tak dál! Díky!!! :) Super pivko, vynikající žebra a panenka, velice rychlá, příjemná a ukecaná obsluha!!! :)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Loni bylo vše jinak, dnes průměrná žebra, menší porce, koleno nebylo potřené marinádou jako loni! Pivko v poho, obsluha SUPER, milá a KRÁSNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO