5 fotek

Restaurace U Havránka

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Havránka

Restaurace Havránek je stylově zařízený podnik s výbornou kuchyní nacházející se v tichém a klidném prostředí zadní Doubravky. Součástí je sportovní areál, který sestává z klasické sokolovny a venkovních sportovišť. Na nich lze na antukových hřištích provozovat volejbal, nohejbal a tenis, na nevelké travnaté ploše minifotbal a na nově vybudovaných beachových hřištích pak plážový volejbal, ale i fotbal, házenou, badminton a další.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

U Havránka to znám odmalička, páč mají hned vedle teniskurty, kam jsem jako špunt chodil hrát líný tenis, protože jsem byl čipera. Dnes na ně shlížím shůry a čiperně do sebe kopu Uctívaného velblouda jakožto místní speciál. Kvalitu jídla nemohu posoudit, ale podle poloprázdných talířů vedle hádám, že tu umí klasický smažený sortiment. No, ty talíře by mohl někdo uklidit. Plus: mají tu WiFi, ač ne zrovna super rychlou.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace