Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Havránka

Restaurace Havránek je stylově zařízený podnik s výbornou kuchyní nacházející se v tichém a klidném prostředí zadní Doubravky. Součástí je sportovní areál, který sestává z klasické sokolovny a venkovních sportovišť. Na nich lze na antukových hřištích provozovat volejbal, nohejbal a tenis, na nevelké travnaté ploše minifotbal a na nově vybudovaných beachových hřištích pak plážový volejbal, ale i fotbal, házenou, badminton a další.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hospoda klasického ražení s venkovní teráskou, výhledem na kurty a wi-fi. Kromě základní nabídky plzeňského piva pasterovaného i nepasterovaného lze ochutnat i Uctívaného velblouda a dát si něco k jídlu, vesměs smaženého, utopeného či nakládaného.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
U Havránka to znám odmalička, páč mají hned vedle teniskurty, kam jsem jako špunt chodil hrát líný tenis, protože jsem byl čipera. Dnes na ně shlížím shůry a čiperně do sebe kopu Uctívaného velblouda jakožto místní speciál. Kvalitu jídla nemohu posoudit, ale podle poloprázdných talířů vedle hádám, že tu umí klasický smažený sortiment. No, ty talíře by mohl někdo uklidit. Plus: mají tu WiFi, ač ne zrovna super rychlou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO