Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 25x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havrana

Přehled hodnocení
84% celkově
86% personál
79% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 9x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
K Havranovi chodím roky. Teď jsme tam byli po delší době s přáteli. A zvážíme, jestli tam opět půjdeme. Na pití jsme čekali docela dlouho. Jednou na nás zapomněli s jídlem, pak donesli na půl syrový hamburger. Ke konci u placení tam zbylo 10 piv, o kterých víme, že nikdo z nás neměl. To bychom vypadali asi trochu jinak. Dříve bezvadná hospoda, příště ale zavítáme asi někam jinam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Dneska me navšteva sklamala, personal nas moc nevšimal, furt nedolivali pivo. K jidlu jsme objednali křidla, přinesli nam to velice rychle ale ta chut vyrazna nebyla, velice pruměrny zažitek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pohodova klidna hospoda. Na segment restaurace (klasicka hospoda) super jidlo. Podnik si na nic nehraje. Pivo naprosto v pohode a to jak Plzen, tak Kozel. Nebyl jsme zde ani poprve, ani naposledy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá obsluha, dobre pivo, super burgery, vyhovující lokalita... Na posezení s kamosema dobrá volba.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva restaurace byla skvělým zážitkem jako vždycky, obsluha je neobyčejně příjemná a ochotná, ceny více než příznivé, a jídlo je také výborné, mohu jedině doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Super obsluha... Bylo nás skoro 30 a nestalo se, že by kdokoliv čekal na pivo. Prostředí taky docela pěkné, jen by mohla být restaurace nekuřácká :-) Jinak vše OK a určitě přijdeme zase
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Vyhlášený podnik, kam se vždy chodí po půlnoci na teplé jídlo. Milá obsluha a na centrum přijatelné ceny. Rozhodně to není podnik na romantickou večeři, ale spíš na posezení s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace byla už dlouho mým oblíbeným podnikem na pivo s kamarády! Včera jsme si tam dali poprvé také jídlo, které rozhodně doporučuji! Obzvlášť s výborným pivem :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO