Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 25x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havrana

Restaurace u Havrana vám nabízí příjemné prostředí, bohatou nabídku jídel a nápojů, příjemnou obsluhu a je vám k dispozici až do brzkých ranních hodin. Kapacita je 70 návštěvníků a po domluvě s dostatečným předstihem si lze pronajmout i celou restauraci. Vaše oblíbené TV přenosy, a to nejen sportovní, vám promítneme na velkoplošné projekci. V naší restauraci se můžete věnovat i práci a k internetu se bezplatně připojit prostřednictvím WI-FI. Restaurace se nachází cca 200m od stanice metra I.P.Pavlova, kde i v nočních hodinách je výborné spojení MHD.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
K Havranovi chodím roky. Teď jsme tam byli po delší době s přáteli. A zvážíme, jestli tam opět půjdeme. Na pití jsme čekali docela dlouho. Jednou na nás zapomněli s jídlem, pak donesli na půl syrový hamburger. Ke konci u placení tam zbylo 10 piv, o kterých víme, že nikdo z nás neměl. To bychom vypadali asi trochu jinak. Dříve bezvadná hospoda, příště ale zavítáme asi někam jinam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Dneska me navšteva sklamala, personal nas moc nevšimal, furt nedolivali pivo. K jidlu jsme objednali křidla, přinesli nam to velice rychle ale ta chut vyrazna nebyla, velice pruměrny zažitek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO