Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 40x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havrana

Restaurace u Havrana vám nabízí příjemné prostředí, bohatou nabídku jídel a nápojů, příjemnou obsluhu a je vám k dispozici až do brzkých ranních hodin. Kapacita je 70 návštěvníků a po domluvě s dostatečným předstihem si lze pronajmout i celou restauraci. Vaše oblíbené TV přenosy, a to nejen sportovní, vám promítneme na velkoplošné projekci. V naší restauraci se můžete věnovat i práci a k internetu se bezplatně připojit prostřednictvím WI-FI. Restaurace se nachází cca 200m od stanice metra I.P.Pavlova, kde i v nočních hodinách je výborné spojení MHD.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace u Havrana je kousicek od metra I.P.Pavlova, coz je dobra lokalita. Personal prijemny,pivo super a jidlo dobre. Jen musim rict,ze jsme na jidlo dost dlouho cekali a ve finale nebylo moc varici. Restaurace je cela kuracka,ale je tam relativne velky odtah.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva restaurace U Havrana byla skvělým zážitkem, ostatně jako vždycky. I přes drobné zdražení od poslední návštěvy byl servis celkově stále skvělý, pití dobré a jídlo skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO