Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 46x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havrana

Restaurace u Havrana vám nabízí příjemné prostředí, bohatou nabídku jídel a nápojů, příjemnou obsluhu a je vám k dispozici až do brzkých ranních hodin. Kapacita je 70 návštěvníků a po domluvě s dostatečným předstihem si lze pronajmout i celou restauraci. Vaše oblíbené TV přenosy, a to nejen sportovní, vám promítneme na velkoplošné projekci. V naší restauraci se můžete věnovat i práci a k internetu se bezplatně připojit prostřednictvím WI-FI. Restaurace se nachází cca 200m od stanice metra I.P.Pavlova, kde i v nočních hodinách je výborné spojení MHD.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dobra poloha v blizkosti IP Pavlova. Podnik mi pripada ako typicka krcmicka, pivo je lacne a dobre. Na posedenie s kamaratmi za rozumnu cenu je to dobry podnik. Mne osobne najviac vadi, ze je podnik iba fajciarsky, takze tam byva niekedy dost zafajcene a blby vzduch.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobrá dostupnost a otevírací doba je tam skvělá. Každý se dostanete domů i v noci po bujarém večírku. Doporučuji všem alespoň jednou vyzkoušet. Je to skvělý podnik.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO