Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 80x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havlíčků

Přehled hodnocení
86% celkově
82% personál
83% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 32x
4 42x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci U Havlíčků se náhle ocitnete v atmosféře ze začátku 20.století a to díky interiéru zařízenému ozdobným nábytkem z tmavého dřeva. Dýchnou na vás staré časy a to nikoliv nepříjemně. Tady je místo k zastavení a ne k bufetovému spěchu. Jídelní lístek je rozmanitý. Jídlo nám chutnalo i když nebylo nějak výjimečné. Personál byl ochotný a milý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme si v restauraci moc pochutnali, obsluha - slečna moc milá, jídlo bylo přineseno rychle a prostředí moc hezké. Do této restauraci chodíme moc rádi!!!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace jsme navštívili za účelem vícegenerační rodinné oslavy. Z jídelního lístku si vybere jak mladá generace (burgery) tak i senioři(česká klasika) a prostřední kategorie si také přijde na své. Kvalita výborná, ceny přijatelné, pouze bych doporučil také akceptování platby kartou.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má poměrně příjemný interiér. Jídlo - salát hodnotím jako takový dobrý průměr.V restauraci nebylo plno,ale přesto se personál vyskytoval u našeho stolu jen málo, několikrát jsme se hlásili s objednávkou a upoutávali jeho pozornost.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasika která nikdy nezklame, restaurace u Havlíčků, dnes navštíveno s partou kamarádů. Burger výborný, jen je trochu škoda že doplňky (chedar, jalapenos a slanina) jsou účtovány extra. Prostředí pěkně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po delší době jsme zavítali k Havlíčkům a rozhodně nezklamali. Skvělé carpacio a snad ještě lepší tatarák, vzhledem k plné restauraci až neuvěřitelně rychlá a všímavá obsluha. Snad jedinou výtkou je absence platby kartou, ale na to třeba taky jednou dojde :-) Každopádně doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsem byla na poledním menu, překvapilo mě, rychlé donesení vybraného jídla, ochota personálu. Jediné co bych mohla vytknout byla hlučná hudba v restauraci. jinak doporučuji !

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO