Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 79x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havlíčků

Přečtěte si poezii psanou vařečkou! Trochu zastrčená restaurace, kam se vyplatí zajít. Dobře se tu najíte a ještě si v nepříznivé době plné shonu odpočinete od hluku města. Snaží se tu vše zařídit nejlépe, jak to umí a dělají to srdcem, což se hned pozná. Ochutnejte třeba polední nabídku za skvělé ceny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme si v restauraci moc pochutnali, obsluha - slečna moc milá, jídlo bylo přineseno rychle a prostředí moc hezké. Do této restauraci chodíme moc rádi!!!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace jsme navštívili za účelem vícegenerační rodinné oslavy. Z jídelního lístku si vybere jak mladá generace (burgery) tak i senioři(česká klasika) a prostřední kategorie si také přijde na své. Kvalita výborná, ceny přijatelné, pouze bych doporučil také akceptování platby kartou.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má poměrně příjemný interiér. Jídlo - salát hodnotím jako takový dobrý průměr.V restauraci nebylo plno,ale přesto se personál vyskytoval u našeho stolu jen málo, několikrát jsme se hlásili s objednávkou a upoutávali jeho pozornost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO