Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 80x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Havlíčků

Přečtěte si poezii psanou vařečkou! Trochu zastrčená restaurace, kam se vyplatí zajít. Dobře se tu najíte a ještě si v nepříznivé době plné shonu odpočinete od hluku města. Snaží se tu vše zařídit nejlépe, jak to umí a dělají to srdcem, což se hned pozná. Ochutnejte třeba polední nabídku za skvělé ceny.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci U Havlíčků se náhle ocitnete v atmosféře ze začátku 20.století a to díky interiéru zařízenému ozdobným nábytkem z tmavého dřeva. Dýchnou na vás staré časy a to nikoliv nepříjemně. Tady je místo k zastavení a ne k bufetovému spěchu. Jídelní lístek je rozmanitý. Jídlo nám chutnalo i když nebylo nějak výjimečné. Personál byl ochotný a milý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme si v restauraci moc pochutnali, obsluha - slečna moc milá, jídlo bylo přineseno rychle a prostředí moc hezké. Do této restauraci chodíme moc rádi!!!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace jsme navštívili za účelem vícegenerační rodinné oslavy. Z jídelního lístku si vybere jak mladá generace (burgery) tak i senioři(česká klasika) a prostřední kategorie si také přijde na své. Kvalita výborná, ceny přijatelné, pouze bych doporučil také akceptování platby kartou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO