Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 66x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace u Havlíčků

Přečtěte si poezii psanou vařečkou! Trochu zastrčená restaurace, kam se vyplatí zajít. Dobře se tu najíte a ještě si v nepříznivé době plné shonu odpočinete od hluku města. Snaží se tu vše zařídit nejlépe, jak to umí a dělají to srdcem, což se hned pozná.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
jako nekuřáka mě při poslední návštěvě vysloveně potěšilo, že se rozšířila nekuřácká část restaurace, dobrý nápad! k pivu jsem si dal dobrý nakládaný hermelín s domácím chlebem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
trochu zklamanim (byt do jiste miry pochopitelnym) bylo zruseni poloviny kuracke sekce a sezeni u dveri do kuchyne, nicmene staropramen nefiltr pitelny a nakladany hermelin jako vzdy vynikajici!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá restaurace, do které se rádi vracíme. Pivo cajk, obsluha cajk, na účtu najdete fakt jenom to co sníte a propijete. Speciální zmínka ke gazpáču - moc dobrý. A jejich domácí chleba s dlouze uleželym hermelínem? Delikatesa!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO