Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 76x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Fidela

Jsme přátelé piva, pivní kultury a také patrioti. Proto jsme se rozhodli udělat v Líšni pivnici, kde vysoká výtoč piva není prioritou. Tou je široká nabídka piv o mnoha stupních, barvách a chutích. Přijďte nás vyzkoušet ať s přáteli, rodinou, při jednání anebo sám. Zažijte osobně konzumaci piva, jež nemusí být nutně drahá nebo naopak v nepříjemném špinavém a zakouřeném prostředí. Využijte rezervačního systému těchto stránek a objednejte si akci šitou Vám na míru :-) Víme toho o pivě a pivnicích opravdu hodně, ale jsme připraveni naslouchat Vašim nápadům a námětům. Tak brzy na shledanou!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci u Fidela v Brně Líšni jsme tentokrát vyzkoušeli kotlíkové speciality a byli jsme spokojeni. škoda jenom, že podobné záležitosti naší i zahraniční kuchyně nejsou na jídelním lístku stále.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ačkoliv už bylo po Svatém Martinu, nabídka svatomartinských specialit byla stále ještě k dispozici a tak jsme vůbec nelitovali. Děkujeme, zajdeme určitě zase.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO