Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Fausta

Restaurace se nachází na Národní třídě, která je centrem veškerého dění ve městě. Příjemné posezení nabízí jak vnitřní prostory, tak terasa s výhledem na promenádující se hosty lázeňského města. Kapacita restaurace (105 míst a venkovní terasa) plně vyhovuje pořádání večírků, firemních akcí, ale i rodinných oslav, svateb.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dýchne na vás krásné prostředí lázeňského města, sezení na terase je velice příjemné. Personál vyškolený a profesionální a jídlo velice dobré a chutné. Rozhodně stojí za návštevu.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V restauraci U Fausta jsme se dlouho nezdržely. Na obsluhu jsme čekaly velmi dlouhou dobu a po žádosti o jídelní lístky, nám byly dva pohozeny. Servírky neobjednaly ani pití a tak jsme odešly ke konkurenci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemné posezení na zahrádce na hlavní třídě. Krásně svítilo sluníčko a bylo zajímavé pozorovat jak plyne poklidný život v podzimních Františkových Lázních.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO