Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Eriky

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné posezení u rybníka, bohužel slečna servírka působila dojmem, že jsme na obtíž. Sirup ve vodě s citronem bych nenazývala domácí limonádou, ale dezerty, které jsme vyzkoušeli, byly dobré.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospoda s domácí atmosférou, navíc jako jedna z mála v okolí otevřená i přes vánoční svátky, těšili jsme se na pivo, bohužel v hospodě došlo, takže jsme skončili u svařáku, příště snad už bude pivo… ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná hospoda u rybníka s velkou zahrádkou, skvělé burgery, vynikající 11° Kozel. V okolí není co se týče hospod a restaurací příliš výběr, Erika patří určitě mezi ty lepší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná hospůdka hned vedle Kyjského rybníka a naproti autobusové zastávce - vynikající pro případ deště, jako dnes. Vynikající Chicago burger, točená 11° Kozel a pěkné čisté záchody. Určitě se rádi vrátíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO