Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Dvou slunečnic

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili již několikrát,ale naposledy to bylo průměrné a polévka byla přesolená a zaměněná za jinou,bez nějaké omluvy anebo upozornění,Druhé jídlo bylo bez chuti,příloha neodpovídala kvalitě. Na závěr jsme se shodli,že tam již nepůjdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí této restaurace je velmi příjemné, obsluhující personál vždy pozorný, příjemný a ochotný. Na objednaném jídle (valašská kyselice, svíčková a kachna) jsme si velmi pochutnali - bylo skutečně výborné..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jedna z příjemnějších restaurací ve Zlíně, pořádáme tady často rodinné oslavy a vždy velká spokojenost a perfektní servis. Velmi velmi dobře zde vaří, ale prostory by to chtělo trochu zmodernizovat a osvěžit!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace U Dvou slunečnic ve Zlíně se honosí rozsáhlou nabídkou především skupinových služeb. Kromě samotné restaurace je zde i stejně prostorný Sport Bar, zastřešená a vyhřívaná zahrádka, terasa a tři salónky, které pojmou až 180osob. Takže pro soukromé akce, svatby a rodinné oslavy místo více než ideální. Samozřejmostí je vlastní parkoviště. Samotný restaurant je nekuřácký a jeho dominantu tvoří mohutný krb, který není jen na parádu, ale docela běžně se tady na dřevěném uhlí připravují speciality z masa a ryb. Dalším nepřehlédnutelným prvkem interiéru, který je vyveden v teplých hnědo-červených tónech, jsou skleněné oddělovací přepážky mezi stoly poseté květinovými motivy a mohutná dřevěná konstrukce stropu. O výzdobu se starají nejrůznější kameninové džbánky, vázy a hrníčky a zmínku zaslouží i osvětlovací tělesa ve tvaru obrovských petrolejek. Obsluha je rychlá a všímavá, jen malinko odtažitá a chladná. Pro jednoduchý, lehký oběd volím valašskou kyselici a tagliatelle s lososem a bylinkovou omáčkou. K tomu čepované nealkoholické pivo Birell. Polévka je výborná, výrazná a pěkně chuťově vybalancovaná. S těstovinami už je to horší. Konzistence je trochu tužší, losos jakoby bez chuti a s bylinkovou omáčkou se šetřilo víc než dost. Celkově pokrm postrádá výraz a místo oblizování lžíce s ním zápasím od začátku až do konce. Zklamání je takové, že už nemám chuť ani na dezert. Návštěvu U Dvou slunečnic proto končím kávou. Espresso značky Mauro Caffé je docela obyčejné. Takový ten standard, co vyleze z kávomatu a na který člověk hned po posledním doušku zapomene. Restaurace U Dvou slunečnic má potenciál zaujmout, v mém případě však očekávání nebyla tak docela naplněna.
Restaurace U Dvou slunečnic Restaurace U Dvou slunečnic Restaurace U Dvou slunečnic
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO