Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Dvou slunečnic

Stylová restaurace s krbem, kde jsou speciality připravovány na dřevěném uhlí. Kromě toho si lze vybrat ze široké nabídky české a slovenské kuchyně. Restaurace s krbem je plně klimatizována a nekuřácká. Pro příznivce sportovních přenosů je k dispozici sport bar, ve kterém je možné sledovat sportovní klání. Od jara do podzimu je možné k posezení využít zahrádku s dětským minihřištěm. 3 salónky v patře jsou vhodné k uspořádání oslav všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili již několikrát,ale naposledy to bylo průměrné a polévka byla přesolená a zaměněná za jinou,bez nějaké omluvy anebo upozornění,Druhé jídlo bylo bez chuti,příloha neodpovídala kvalitě. Na závěr jsme se shodli,že tam již nepůjdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí této restaurace je velmi příjemné, obsluhující personál vždy pozorný, příjemný a ochotný. Na objednaném jídle (valašská kyselice, svíčková a kachna) jsme si velmi pochutnali - bylo skutečně výborné..
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO