Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotografií

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace U dvou koček

Restaurace U dvou koček se nachází v historickém centru Tábora a je schopna poskytnout služby až pro 75 strávníků současně. Restaurace je zařízena v husitském stylu středověkých krčem. Kamenné zdi, klenuté stropy, členitý, ale velmi variabilní prostor pro jednotlivé hosty i pro větší skupiny zákazníků. Kuchyně je zaměřena nejen na klasická česká jídla, ale i na mezinárodní kuchyni, kvalitní vína z celého světa, ale také z Moravy a Čech.

Restaurace je ideálním místem pro pořádání svateb a soukromých oslav. Dle vašich představ připraví slavnostní tabuli a dekorace interiérů, navrhnou vhodné menu, zajistí hudbu či doprovodné programy.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  3

Obsluha milá a příjemná. Milé nás překvapil jídelní lístek. Obsahoval jak ryby v malém (salát) tak ryby v hlavních jídlech. Jsou tu i slovenská jídla. Pochutnáte si. Doporučuji

Wilharticz
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  3

Ceny lehce nadprůměrné, jídlo průměrné. Prostředí pěkné lehce přeplácané. Hudební kulisa naprosto nevhodná. Husitská restaurace ve které hraje disco.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Prostředí trochu přezdobené a nepřehledné, chybí tomu jednotící prvek, který by prostoru vtiskl nějaký rámec. Obsluha je mladičká, sympatická a příjemná. Děvčata lítají po place jako utržené ze řetězu a ještě se přitom stíhají usmívat a působit svěže a energicky. Kachní paštika na bylinkovém salátku s brusinkami, mandlemi a francouzskou bagetkou famózní. Filet z okouna s koprovým dipem, čerstvou zeleninovou oblohou, citronem a vařenými bramborami vynikající. Čokoládový dort je dietní chyba - hodně hutný, těžký a extrémně sladký. Suma sumárum: spokojenost.

nergal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno