Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U dvou koček

Podnik se nachází v historickém centru Tábora a je schopen poskytnout služby až pro 75 strávníků současně. Restaurace je zařízena v husitském stylu středověkých krčem. Kamenné zdi, klenuté stropy, členitý, ale velmi variabilní prostor pro jednotlivé hosty i pro větší skupiny zákazníků. Kuchyně je zaměřena nejen na klasická česká jídla, ale i na mezinárodní kuchyni. Je možné pro Vás uspořádat svatby, promoce, rodinné či firemní oslavy. Pro skupiny CK nabízí menu za příznivých cenových podmínek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Další podnik, který tradičně navštěvujeme, když zavítáme do Tábora :) K jídlu vepřová panenka s pikantní omáčkou se sušenými rajčaty, šťouchaný brambor a k tomu velmi dobrá Plzeň :) obsluha hezká, usměvavá a příjemná :) zase přijedem
Restaurace U dvou koček
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Po 40 minutách čekání na polévku a 2 hl.chody, jsem musela sama dojit za obsluhou a zeptat na stav objednávky. Odpověď byla, že jídlo potrvá ještě asi 20minut z důvodu výtíženosti kuchaře (přitom v restauraci byli obsazené jen další 3stoly). Obsluha byla sice milá, nicméně nerofesionalni, celkově bez zájmu o klienta.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace přímo v srdci Tábora. Jídlo bylo vynikající (měli jsme jak jídlo z odpoledního menu tak ze stále nabídky - obě na jedničku!) Velmi příjemný a ochotný personal. Až budeme opět v Táboře,rádi znovu navstivime.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO