Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U dvou koček

Podnik se nachází v historickém centru Tábora a je schopen poskytnout služby až pro 75 strávníků současně. Restaurace je zařízena v husitském stylu středověkých krčem. Kamenné zdi, klenuté stropy, členitý, ale velmi variabilní prostor pro jednotlivé hosty i pro větší skupiny zákazníků. Kuchyně je zaměřena nejen na klasická česká jídla, ale i na mezinárodní kuchyni. Je možné pro Vás uspořádat svatby, promoce, rodinné či firemní oslavy. Pro skupiny CK nabízí menu za příznivých cenových podmínek.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Prostředí trochu přezdobené a nepřehledné, chybí tomu jednotící prvek, který by prostoru vtiskl nějaký rámec. Obsluha je mladičká, sympatická a příjemná. Děvčata lítají po place jako utržené ze řetězu a ještě se přitom stíhají usmívat a působit svěže a energicky. Kachní paštika na bylinkovém salátku s brusinkami, mandlemi a francouzskou bagetkou famózní. Filet z okouna s koprovým dipem, čerstvou zeleninovou oblohou, citronem a vařenými bramborami vynikající. Čokoládový dort je dietní chyba - hodně hutný, těžký a extrémně sladký. Suma sumárum: spokojenost.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno