Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Dvora

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Neuvěřitelný jídelní lístek, nevím, jak to kuchaři mohou stíhat. Jídlo je ale dobré, v dobrých cenových relacích a mnoho na výběr. Personál je profesionální a příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva po delší době, prostředí v nekuřácké části příjemné, krátce po rekonstrukci, jídlo standardní kvality, ceny příznivé, personál působí ale celkem unaveným dojmem..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká hospoda/restaurace s dobrým českým menu za velmi přijatelné ceny. Prostředí také příjemné a čisté. V době obědů/večeří doporučuji rezervaci. Zároveň nejvýhodnější rozvážka obědů v pracovních dnech v HK.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Personál velmi příjemný, hýřící dobrým vtipem a originálním přednesem čehokoliv:-). Jídlo a pivo super, chuť perfektní, porce akorát. Prostředí bylo i přes kuřácké oddělení celkem dobře odvětrané, dalo se tam dýchat v pohodě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Přišli jsme posedět s přáteli u dobrého piva a dobře se najíst, obojí vyšlo - mají zde výborné pivo a luxusní jídlo, člověk si může vybrat z bohaté nabídky a vše je výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velmi potěšeni milou obsluhou i dobrým jídlem, pochutnali jsme si. Interiér je příjemně hřejivý a dodává fajn atmosféru celé restauraci. Můžeme jedině doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné posezení u dobrého pivečka s přáteli. Všichni z nás si jídlo i obsluhu pochvalovali, jídlo je vynikající, doporučuji tuto restauraci všem ostatním.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné prostředí nově zrekonstruované restaurace, obsluha jako vždy velmi příjemná a jídlo vynikající. Restauraci mohu jedině doporučit, jsme velmi spokojení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme opět navštívili tuto restauraci. Obsluha byla trochu laxní, ale nakonec příjemná, objednali jsme si grilovaný kuřecí steak byl velmi dobře udělaný. Návštěvu této restaurace všem doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO