Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Dvora

Provoz restaurace s otevírací střechou (Atrium).  V letních měsích přístupná zahrádka se samoobsluhou. V kuchyni lze objednat z velké nabídky hotových a minutkových jídel. Pro fanoušky sportovních přenosů velkoplošná projekce v pivnici.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Neuvěřitelný jídelní lístek, nevím, jak to kuchaři mohou stíhat. Jídlo je ale dobré, v dobrých cenových relacích a mnoho na výběr. Personál je profesionální a příjemný.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva po delší době, prostředí v nekuřácké části příjemné, krátce po rekonstrukci, jídlo standardní kvality, ceny příznivé, personál působí ale celkem unaveným dojmem..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká hospoda/restaurace s dobrým českým menu za velmi přijatelné ceny. Prostředí také příjemné a čisté. V době obědů/večeří doporučuji rezervaci. Zároveň nejvýhodnější rozvážka obědů v pracovních dnech v HK.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO