Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dobré myšlenky

Restaurace U Dobré myšlenky u Rašínova nábřeží s moderní, ale poctivou českou a vynikající mezinárodní kuchyní. Restaurace nabízí 140 míst k sezení, v letní sezóně pak posezení na zahrádce. Prostor restaurace je členěn do čtyř částí, a to salonku pro až 25 osob zvaného kavárna, hlavní restaurační části pro 60 osob, královského salonku pro 15 osob a salonku pro 40 osob zvaného galerie. Restaurace je tedy vhodná k uspořádání rodinné oslavy, narozeninové párty, firemní akce, večírků, svateb, promocí či rautů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsem navštívila s kamarádkami a byly jsme moc spokojené. Personál byl opravdu milý a velice úslužný a rychlý. Vybraly jsme si z jídelního lístku pikantní žebírka a velmi jsme si pochutnaly. Určitě to nebude naše poslední návštěva! Z jídelního lístku si určitě vybere každý, ceny jsou tu příznivé, platba kartou není problém.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci jsme byli v průběhu krátké doby(2 týdny) podruhé a zatímco poprvé jsme byli velmi príjemnem překvapeni po všech stránkách, tentokrát to bylo trochu horší, zejména pokud se týče personálu. Jako minule byl i tentokrát velmi příjemný ale:co si pomyslet o tom, že číšník s jednotlivými hosty probere "jejich" jídla aby potom (za ca 10 min) naservíroval každému jídlo jeho spolustolovníka? Nebo servurka, která jen mimoděk nakoukne ke stolu a než někdo stačí zareagovat s objednávkou, už je pryč. V tomto případě jen dobrá myšlenka nestačí, je ji potřeba ještě udržet. A tak jedničku tentokrát opět získavá kuchař-jídlo bylo stejnem jako minule výborne!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nový interiér této podskalské restaurace není jedinou pozitivní změnou v této restauraci. Tou hlavní je výborná kvalita jídla a standardem pak velmi milý a ochotný personál. I když oproti "původní Dobré myšlence" jsou ceny vyšší, rozhodně se vyplatí restauraci navštívit.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO