Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 34x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dobré myšlenky

Restaurace U Dobré myšlenky u Rašínova nábřeží s moderní, ale poctivou českou a vynikající mezinárodní kuchyní. Restaurace nabízí 140 míst k sezení, v letní sezóně pak posezení na zahrádce. Prostor restaurace je členěn do čtyř částí, a to salonku pro až 25 osob zvaného kavárna, hlavní restaurační části pro 60 osob, královského salonku pro 15 osob a salonku pro 40 osob zvaného galerie. Restaurace je tedy vhodná k uspořádání rodinné oslavy, narozeninové párty, firemní akce, večírků, svateb, promocí či rautů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na menu a za tu cenu je to jídlo moc dobré, k pití domací limonády jsou moc fajn a přijemné prostředí. Pokud je člověk poblíž, tak je to rozhodně dobrá volba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Everything was nice. Food was home made, with good ingredients and nice taste. Duck leg slowwly cooked and halusky were both great. We drank some home made drink, also good.
Restaurace U Dobré myšlenky
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi příjemná hospůdka s poměrně erudovanou a starající se obsluhou a s výbornou kuchyní , ale je nepřípustné aby došel určitý druh piva !
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO