Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

32 fotek

Hodnocení Restaurace U dělové koule 1866

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Dostali jsme dárkový poukaz a vyrazili na oběd. Bohužel naše zjištění, že v době oběda není možné vybírat z klasického menu, pouze z hotovek na ten den, bylo dost nemilé. když se těšíte na speciality podniku. Nikde, na stránkách, ani na poukazu, není toto uvedeno. Kdyby jsme to věděli, vyrazili by jsme až na večeři. Na náš dotaz a prosbu, zda by nešlo něco jiného než hotovky, nám nabídli "osekané klasické menu", z kterého jsme si vybrali. A jídlo bylo moc dobré a personál vstřícný. Jen nás mrzelo, že jsme si nemohli dát dobrůtky, na které jsme se, na doporučení našich přátel, těšili.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno