Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Čtyř Bernardýnů

Česká restaurace v Braníku se staročeskou kuchyní a pohostinností. Interiér restaurace je členitý a k dispozici je i salónek pro soukromé či firemní oslavy. Na čepu tankové pivo Gambrinus 10°, tankové pivo Pilsner Urquell 12°, Kozel černý 11°, Gambrinus 12° nefiltrované, Fenix pšeničné,Cider.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Do této restaurace bych si na jídlo nezašla, avšak při hezkém počasí si na zahrádce dát dobré černé pivo je fajn. Přístup obsluhy těžce záleží na jejich momentální náladě. Již sem se setkala s tím že byli milí a přátelští, ale i neochotni a rozhodně neprofesionální.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Pokud vám nevadí obsluha, která se neumí omlouvit a poděkovat, viklající se stoly a menu v průhledných deskách, běžte sem. Já už se sem ale nevrátím. Kvalita jídla průměr, ceny nízké, obsluha špatná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborná a kvalitní kuchyně, široký výběr jídel, dobře ošetřené pivo, příjemná, rychlá a ochotná obsluha. Kuřácká a nekuřácká část. Tuto restauraci vřele doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO