Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Čoupků

V hostinci se nachází velký sál pro 80 osob a jsou v něm k dispozici čtyři kulečníkové stoly včetně biliardu, šipky nebo také stolní fotbálek. Dále je zde oddělený, zrekonstruovaný salonek pro nekuřáky pro cca 30 osob. Oba dva prostory jsou vhodné k využití firemních či soukromých akcí. Výhodou velkého sálu je možnost mít kapelu (na vyvýšeném pódiu). V letním období je zde otevřena zahrádka s obsluhou o kapacitě cca 25 osob, vhodná např. pro cyklisty.. Pochutnat si můžete například na pivu Starobrno 11° čepovaném z tanku, nebo každý víkend na speciálních pivech z menších pivovarů. Je zde možné se připojit zdarma k WIFI. Možnost platit stravenkami Sodexo a Ticket Restaurant a platební kartou.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO