Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Hostinec U Čoupků

V hostinci se nachází velký sál pro 80 osob a jsou v něm k dispozici čtyři kulečníkové stoly včetně biliardu, šipky nebo také stolní fotbálek.
Dále je zde oddělený, zrekonstruovaný salonek pro nekuřáky pro cca 30 osob. Oba dva prostory jsou vhodné k využití firemních či soukromých akcí. Výhodou velkého sálu je možnost mít kapelu (na vyvýšeném pódiu). V letním období je zde otevřena zahrádka s obsluhou o kapacitě cca 25 osob, vhodná např. pro cyklisty.. Pochutnat si můžete například na pivu Starobrno 11° čepovaném z tanku, nebo každý víkend na speciálních pivech z menších pivovarů. Je zde možné se připojit zdarma k WIFI. Možnost platit stravenkami Sodexo a Ticket Restaurant a platební kartou.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno