Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Chytilů

Nevšední stylová restaurace U Chytilů, byla otevřena v roce 1998, v srdci Moravského Slovácka v malebném městečku Dubňany. Prostory restaurace se nachází v podkroví vinařské firmy Livi Dubňany. V rozhledné místnosti, které vévodí trámy otevírající pohled do podkroví budovy, dominuje velký krb. V chladných zimních večerech vyhřívá prostor restaurace a dodává útulnosti. Naopak klimatizační jednotky příjemně ochlazují v parných letních dnech. Blízkost vinařské firmy je znát i při pohledu na tři lednice s moravskými víny. V široké nabídce lze najít tradiční krajové speciality, něco málo ze zahraniční kuchyně, ale také hotová jídla nebo denní menu. Velká nabídka vín, ve které nechybí ani slámová a ledová vína, potěší nejen znalce. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé vepřové medailonky plněné slaninou a švestkou se švestkovou omáčkou, jako příloha zelené fazolky. Výborná jídla(kuchaři) a také personál, číšníci jsou velice milí a ochotní. Doporučuju! ☺️ (když tam není mnoho lidí, klidně si zažádejte o malované kafe!)
Restaurace U Chytilů
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO