Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Chobota

Česká i mezinárodní kuchyně, výrobky vlastní pizzerie. Je zde jídelna, která má kapacitu 44 míst, pivnice ve stylu selské jizby, vinárna a salonek pro 80. Součástí je i taneční parket. K dispozici je i letní terasa s dětským koutkem a vlastní parkoviště, sledované kamerou. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná návštěva této restaurace-hospůdky...stále častěji se zde konají akce zaměřené na hudbu-koncerty kapel, zábavy..ale také třeba šipkové turnájky pro všechny , kdo preferuje tento druh zábavy, má možnost sem zavítat :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další návštěva za námi. Tentokrát jsem si dal smažený sýr v domácí bulce přibližně za 69 kč a musím pochválit, ideální k pivku, doporučuji. Přibyly také nové automaty na hraní šipek..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné pivo. Super domácí hamburgery, chuťovky k pivu, pizza a přijatelné ceny. Velice příjemné posezení. Příjemná obsluha. Jsme stabilní návštěvníci, rádi se sem vracíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO