Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Chobota

Česká i mezinárodní kuchyně, výrobky vlastní pizzerie. Je zde jídelna, která má kapacitu 44 míst, pivnice ve stylu selské jizby, vinárna a salonek pro 80. Součástí je i taneční parket. K dispozici je i letní terasa s dětským koutkem a vlastní parkoviště, sledované kamerou. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili již po několikáté.Konají se zde různé zábavné akce...ať už hudebního rázu nebo téměř sportovního :) vždy nás nalákají organizované šipkařské turnaje...Je možnost si zahrát i kulečník ...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná návštěva této restaurace-hospůdky...stále častěji se zde konají akce zaměřené na hudbu-koncerty kapel, zábavy..ale také třeba šipkové turnájky pro všechny , kdo preferuje tento druh zábavy, má možnost sem zavítat :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Další návštěva za námi. Tentokrát jsem si dal smažený sýr v domácí bulce přibližně za 69 kč a musím pochválit, ideální k pivku, doporučuji. Přibyly také nové automaty na hraní šipek..
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO