Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U chcípáka

Restaurace a nově zrekonstruovaná pivnice nabízí příjemné posezení. Pivnice je zařízena v českém stylu, obložena dřevem a nabízí možnost sledovat sportovní utkání. Restaurace je nekuřácká, zařízená v mafiánském stylu 20.-.30. let minulého století, navíc každý víkend (v sobotu i neděli) je k dispozici živá hudba. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Zpráva z aktualne.cz z 27.4. asi svědčí za vše: Inspekce zavřela Restauraci U Chcípáka ... jen nevím, jestli jsem tu byl ještě před uzavřením a nebo naopak po znovuotevření ... V provozovně inspektoři zjistili trus hlodavců a další známky dlouhodobě zanedbaného úklidu. Ve výrobních i nevýrobních prostorách byly poškozené stěny, provozovatel ponechal znečištění na kuchyňském náčiní i nečistoty na výrobních zařízeních, regálech i na podlaze. V provozovně se rovněž hromadil odpad. Prostory provozovatel využíval i ke skladování předmětů, které mohou ovlivnit bezpečnost potravin. Po napravení chyb je restaurace znovu otevřena. Dodal bych ještě, že podnik je na svou úroveň neskutečně předražený. Evidentně žije z hlouposti Italů ubytovaných v nedalekém hotelu Olympik.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO