Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Červeného volka

Přehled hodnocení
85% celkově
85% personál
86% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 12x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vždy si v tomto podniku velmi dobře pochutnáme !! Vřele doporučuji, nejlepší podnik v centru města.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nepodařil se začátek. V restauraci o nás nevěděli a tvářili se jako bychom za to mohli my. Přestože bylo dost plno, stůl se našel. Jídlo bylo chutné a dost. Pivo sváteční.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je velmi útulno. Prostředí je lehce netradiční, ne však špatné. Je originální. Výběr z jídelníčku je velký, vybere si každý. Zeleninový salát s kuřecím masem byl skvěle nakombinovaný a dresign dobře ochucený. Kamarádka si dávala kuřecí steak na zelenině. V zelenině však byly houby, které zelenina nejsou a mělo by to být zmíněno v jídelním lístku. Maso chuťově dobře připraveno. Doporučuji restauraci navštívit. I přes mírné nedostatky se jedná o příjemný podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyber restaurace se vyplatil. Jidlo bylo moc dobre-kuchar je trida. Personal je profesionalni. Prostredi restaurace je dokonale. Celkovy dojem je perfektni. vsem vrele doporucuji...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice mile nás návštěva restaurace překvapila, jídlo bylo velice chutné a určitě restauraci můžeme s klidným svědomím doporučit:). Dále bychom chtěli pochválit celý personál.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tady se dobře najíte, ale gurmánské zážitky nečekejte. Za to bych vyzdvihla meníčka, ty jsou super. Zklamaly mě pečené brambory...byly to spíše krokety. A panenka byla příliš propečená. A co se týče obsluhy, tak bohužel zapomněli nejprve na salát a poté mi limonádu donesli až o půl hodiny později, což mi přijde dost.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Jídlo bylo průměrné. Personál byl ok. Vzhled restaurace byl chaotický. Jidlo by se mohlo častěji obmněnovat. Pokud se člověk chce obyčejně najíst ať tam zavítá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Druhá navštěva v krátké době za sebou výborný dojem nepokazila. Nepochybně dobrá kuchyně ( Grill mix a pečené brambory na rozmarýnu = * * * * * ), ochotný personál a originální interiér stojí za opakovanou návštěvu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO