Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Červeného volka

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
86% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 12x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezka restaurace ve stylu Muzea v centru, prijemny personal, dobre jidlo, doporucuji vybornou tomatovou polevku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vždy si v tomto podniku velmi dobře pochutnáme !! Vřele doporučuji, nejlepší podnik v centru města.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nepodařil se začátek. V restauraci o nás nevěděli a tvářili se jako bychom za to mohli my. Přestože bylo dost plno, stůl se našel. Jídlo bylo chutné a dost. Pivo sváteční.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je velmi útulno. Prostředí je lehce netradiční, ne však špatné. Je originální. Výběr z jídelníčku je velký, vybere si každý. Zeleninový salát s kuřecím masem byl skvěle nakombinovaný a dresign dobře ochucený. Kamarádka si dávala kuřecí steak na zelenině. V zelenině však byly houby, které zelenina nejsou a mělo by to být zmíněno v jídelním lístku. Maso chuťově dobře připraveno. Doporučuji restauraci navštívit. I přes mírné nedostatky se jedná o příjemný podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyber restaurace se vyplatil. Jidlo bylo moc dobre-kuchar je trida. Personal je profesionalni. Prostredi restaurace je dokonale. Celkovy dojem je perfektni. vsem vrele doporucuji...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice mile nás návštěva restaurace překvapila, jídlo bylo velice chutné a určitě restauraci můžeme s klidným svědomím doporučit:). Dále bychom chtěli pochválit celý personál.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tady se dobře najíte, ale gurmánské zážitky nečekejte. Za to bych vyzdvihla meníčka, ty jsou super. Zklamaly mě pečené brambory...byly to spíše krokety. A panenka byla příliš propečená. A co se týče obsluhy, tak bohužel zapomněli nejprve na salát a poté mi limonádu donesli až o půl hodiny později, což mi přijde dost.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Jídlo bylo průměrné. Personál byl ok. Vzhled restaurace byl chaotický. Jidlo by se mohlo častěji obmněnovat. Pokud se člověk chce obyčejně najíst ať tam zavítá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO