Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Červeného volka

Přehled hodnocení
85% celkově
87% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 10x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyber restaurace se vyplatil. Jidlo bylo moc dobre-kuchar je trida. Personal je profesionalni. Prostredi restaurace je dokonale. Celkovy dojem je perfektni. vsem vrele doporucuji...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice mile nás návštěva restaurace překvapila, jídlo bylo velice chutné a určitě restauraci můžeme s klidným svědomím doporučit:). Dále bychom chtěli pochválit celý personál.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tady se dobře najíte, ale gurmánské zážitky nečekejte. Za to bych vyzdvihla meníčka, ty jsou super. Zklamaly mě pečené brambory...byly to spíše krokety. A panenka byla příliš propečená. A co se týče obsluhy, tak bohužel zapomněli nejprve na salát a poté mi limonádu donesli až o půl hodiny později, což mi přijde dost.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Jídlo bylo průměrné. Personál byl ok. Vzhled restaurace byl chaotický. Jidlo by se mohlo častěji obmněnovat. Pokud se člověk chce obyčejně najíst ať tam zavítá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Druhá navštěva v krátké době za sebou výborný dojem nepokazila. Nepochybně dobrá kuchyně ( Grill mix a pečené brambory na rozmarýnu = * * * * * ), ochotný personál a originální interiér stojí za opakovanou návštěvu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Stavili jsme se zde na pozdní oběd a dali si tradiční svíčkovou s houskovými knedlíky a lososa s grilovanou cuketou. Obě jídla byla velice chutná a rychle připravena.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlá a příjemná obsluha, výborné jídlo - steak z hovězí svíčkové vřele doporučuji, ostatní jídla chutnala také moc dobře a pivo dobře vychlazené. Určitě se do restaurace vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Červeného volka opět nezklamala naprosto v ničem, je to opravdu zážitek zde jíst. Vše bylo dokonale, ale stejně musím nejvíce vyzdvihnout profesionální a velice milý personál
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná restaurace v centru Olomouce. Hezké prostředí, klidná zahrádka za restaurací, zajímavá nabídka jídelního lístku - vynikající kuchařem umíchaný tatarák + dobře ošetřené pivo. Obsluha je pozorná a ochotná. Ceny přátelské. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s velmi milou obsluhou a velmi dobrými jídly a pitím, navíc na krásném místě. Dva velmi drobné nedostatky se vyřešili přímo na místě k naší spokojenosti. Překvapil velice vstřícný personál.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO