Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Čertíka Řepy

Restaurace U Čertíka nabízí kvalitní českou i mezinárodní kuchyni s velkým výběrem jídel a specialit, mimo jiné také několik druhů pizzy. Nabízí zde rovněž výborná sudová i archivní vína.

Každý pátek zde hraje k tanci a poslechu živá hudba.

Restauraci je možno využít také pro pořádání různých akcí, jako jsou: svatební hostiny, promoce, hostiny, oslavy narozenin, společenské akce....

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 1

Tahle hospoda má dvě vyhody: zajímavá nabídka jídla (netradiční grundle, třeba) a dobré pivo. Nevýhod je víc (jedna hraničí s pozdrazem): je pouze nekuřácká a další je, že když rezervujete stůl pro 10 lidí, pak ale dorazí jen 3 (kvůli nedorozumění), obsluha vám neřekne ani ň, ale na konci vám naúčtuje 300 CZK (a ještě řekne, že to mohlo být 700 CZK). Toto zkazilo veškerý zážitek (proto všude 1 hvězda).

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba