Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií

Hodnocení Restaurace U Černínů

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Po návratu z Portugalska byla návštěva U Černínů skutečným peklem. Dělají všechno - výstavy fotek, koncerty, pivní akce, ale s tím co předloží hostům na talíř se příliš nezdržují. Ani o víkendovém provozu není schopen personál standardně prostřít. Zato i létě roztopí pec na pizzu, aby v lokále bylo ještě větší teplo. Neakceptovatelné je chování pana provozního a paní servírek. Ani náznak omluvy za chyby. Paní servírka neměla problém odejít i uprostřed objednávky. Za ceny víkendových jídel se nemusí stydět ani restaurace v centru Prahy. Často ale s výrazně lepším servisem a kvalitou. Naše poslední návštěva byla tou opravdu poslední.

Martin
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba