Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Černého čápa

V penzionu se nachází stejnojmenná restaurace s kapacitou 35 míst, kde můžete ochutnat typickou staročeskou kuchyni. Vybrat si můžete ze zvěřiny, kuřecího,vepřového masa či ryb. Najdete tu i speciality jako jsou domácí paštika či tradiční cibulová polévka. K restauraci náleží i letní terasa a dětské hřiště. V přilehlé hospůdce můžete ochutnat olomoucké tvarůžky či utopence a svlažit se točeným pivem. Restaurace nabízí i caterignové služby, kompletní prostory pro společenské akce jako rauty, svatební hostiny či firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vynikající restaurace ve všech ohledech. Hezké prostředí, velmi příjemná obsluha a vynikající jídlo. Budete-li v okolí, rozhodně doporučuji tuto restauraci navštívit :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO