Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice U Čápa

Pivnice u Čápa nabízí svým hostům nevšední gastronomické zážitky. Každý všední den je zde na výběr ze tří pokrmů v rámci poledního menu, o víkendu a svátcích je k dispozici jedna varianta. Každý týden zde ze všech hostů losují dva strávníky, kteří se celý následující týden následně stravují bezplatně. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili dle hodnocení na restu. cz abychom taky přispěli. Příjemná obsluha. Měl jsem kuřecí řízek se salátem a mohu jen doporučit. Pokud se chcete dobře najist můžu jen doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super jako vždy. Všechno rychle a pohotově, nečeká se dlouho ani na jídlo, natož na pití. Obsluha milá . Individuální požadavky nejsou problém. Oddělený nekuřácký salonek.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V rámci Karvinských restaurací se jedná určitě o jednu z těch nejlepších podniků pro každodení stravování. Obsluha byla milá, prostředí příjemné a jídlo vypadalo dost chutně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO