Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Čamra

V rodinné hospůdce U Čamra se v parném dni zchladíte skvěle načepovaným pivečkem, za špatného počasí Vás určitě rozehřeje dobrá nálada majitelů a kdykoli si pochutnáte na lahůdkách kuchyně. Prostor restaurace tvoří výčepní místnost s barovým pultem a kapacitou 10 míst a salonek pro 30 lidí, který se využívá mimo jiné na akce všeho druhu. Na přání tu připraví svatby, večírky, školení, rodinné oslavy i pohřební hostiny. Vítaným zpestřením od jara do podzimu je velká venkovní terasa s travním porostem, vytvořená z původního dvora, kde je v létě ve stínu popínavých keřů a stromů obzvlášť příjemné posezení s celkovou kapacitou 48 míst. K dispozici je velké ohniště, které se přes léto rozvoní rožněnými selaty, kuřaty a kdykoli je možno opéci si oblíbené špekáčky ... To jsou všechno důvody proč je hospůdka tolik oblíbená a je často navštěvována mnohými turisty a to hlavně výletníky na kolech.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO