Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 22x 100 0

Restaurace U Bulánka

Restaurace U BULÁNKA se nachází v Podkrkonoší nedaleko Jestřebích hor, na hlavní trase mezi Trutnovem a Náchodem, v obci Batňovice.  Nabízí celodenní stravování z široké nabídky hotových jídel dle aktuálního jídelníčku a bohatý výběr minutkových jídel, krajových specialit, salátů či pohárů. 

Kapacita restaurace je 60 míst s možností rozdělení sálu na dvě uzavřené společnosti. Pokud zatoužíte po zcela uzavřené společnosti, je Vám k dispozici lovecký salónek pro 12 hostů. V létě je provozu velká terasa pro 70 osob s dětským koutkem. Restaurace nabízí i pořádání akcí všeho druhu od firemních posezení, prezentací, rodinných oslav, rautů, banketů až po svatební, či smuteční hostiny. Dle Vašich požadavků připraví catering v jakémkoli prostředí, nebo provozu. U restaurace je možno využít rozlehlé parkoviště.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 3
S touhle restaurací mám pořád trochu dilema. V našem okolí je velmi oblíbená, ale já bohužel nemůžu říct, že by to byla jedna z těch, kam bych chtěla chodit pravidelně. Veliké plus restaurace je profesionální personál, i když je plno, nikdy se nečeká, všichni jsou milý a vstřícní. Co se týče prostředí, tak zimní zahrada je skvělá, ale ten zbytek je fakt hrůza, od všeho trochu, mix stylů a naprostý nevkus. A jídlo... Neurazí, ale pro mě velmi malý výběr za poměrně vyšší ceny a kvalita jídla není nijak výborná. Bohužel, skvělý, ale nevyužitý potenciál.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili několikrát a opět jsme nebyli zklamáni. Sympatická a velmi ochotná obsluha, velmi chutné jídlo (červená řepa s kozím sýrem, česneková polévka, svíčková omáčka a biftečky s mozzarelou a rajčetem), příjemné prostředí,... Rádi se sem vracíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO