Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Bubeníčků

Přehled hodnocení
81% celkově
83% personál
78% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 8x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva U Buběníčků a vše proběhlo dle očekávání. Prostředí klasická pivnice, ale čistá a nezakouřená (uvnitř nekuřácká). Obsluha milá, s kočárem neměla sebemenší problém a ihned udělala místo u stolu. Jídlo bylo také výborné. Jedinou výtku mám k houskovým knedlíkům, které byly nejpíše ohřáté v mikrovlnce a rychle tvrdly. Zbylé byly dobré, zelí také a kachna luxusní. Určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace bylo příjené, nejedná se o žádné exkluzivní prostředí, ale spíše o hospůdku v takovém, řekl bych staročeském stylu, se zábavnými malbami na zdi. Pánové, kteří obsluhovali byli sympatičtí, ochotní a i vtipní, ani jim tak není co vytknout. A jídlo ... výborné, na kachničce jsem si pochutnal, stejně jako na plzíňce.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Oba obsluhující mladí číšníci v sobotu 11.6. v poledne byli velmi příjemní
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsem velice prijemne prekvapeni. Puvodne jsme se sli "jen normalne najist". Ale jejich kachni polevka nas sokovala - jiz davno jsme nejedli takhle poctivou polevku i se spoustou masa, po polevce jsme se citili skoro najedeni. A nasledne kachni stehno bylo taky vyborne - a predevsim spousta vyborneho zeli, to nebyva zvykem. I pivo vyborne. Takze skvele.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Využili jsme lákavého pozvání Slevomatu na kachní vývar a konfitované stehýnko - vynikající, stejně jako zelí obou barev, ale knedlíky, které kačíka doprovázely, snad s vyjímkou karlovarského, byly spíš podprůměrné. Pivo vynikající a na rozdíl od mnoha jiných "plzeňských" pivnic, zde se "podmíráky" nepodávají :-).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zde na základě voucheru ze Slevomatu. Jednalo se o kachní hody, kdy byl součástí kachní vývar s domácími nudlemy. Kachní konfitované stehno s třemi druhy knedlíků a dvěma druhy zelí. Při příchodu nás uvítala obsluha a usadila do menší nekuřácké části. Rovnou jsme dostali lístek, aby jsme si vybrali pití. Ceny normální, pivo i nealko dobré. Následovala polévka, která byla jak má být, jen by mohlo být více nudlí. Chuťově jsem byl spokojený. Následoval druhý chod, ke kachnímu stehnu nemám výhrady. Maso bylo měkké, chutné a byl ho dostatek. Červené zelí bylo lepší než bílé, ale oboje v normě. Co mě opravdu zklamalo byl bramborový knedlík, moučný hnus z pytlíku. Houskový knedlík byl horší kupovaný průměr. Karlovarský byl ze všech třech nejlepší. Prostředí byla klasická hospoda, nic extra, nic špatného. Obsuha nejdříve příjemná druhý číšník při placení horší, ale v normě. Celkově na cenu voucheru to šlo, ale bez něj bych tuto hospodu znova nenavštívil a ani voucher bych si sem znova nekoupil v Praze je velký výběr lepších restaurací.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme naštívily na základě voucheru - jídlo - kachní gratinované stehýnko bylo výborné, velmi příjemný a ochotný obsluhující personál. Příjemné prostředí.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Food was good, even extraordinary but there were two important disadvantages: (1) in the non smoking area there are a lot of cigarettes smoke; (2) behavior of one (onlyone) waiter was below standards.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO