Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 65 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Bronců

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zaprvé: Restaurace U Bronců je nekuřácká. Za druhé: šéfkuchař Mirek Kubík umí výborně uvařit všechna typická česká jídla i mnoho dalších mezinárodních. Dnešní ledvinky s rýží a obzvláště dršťková polévka byly vynikající. Milý a hlavně rychlý personál v podobě pana Pavla a slečny Terezy nikoho nenechá dlouho čekat a servíruje s úsměvem, A ty ceny? Podržte se - segedínský guláš se čtyřmi za 88 korun českých. No, nekupte to!
Restaurace U Bronců Restaurace U Bronců Restaurace U Bronců Restaurace U Bronců
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace U Bronců
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Docela prijemna hospudka blizko Florence... skvela zahradka uvnitr vnitrobloku... skvele pivo... melo riz... Obsluha byla rychla a mila. Zadny problem... mohu doporucit. ☺
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace jsme dorazili s 15 minutovým zpožděním a už pro nás neměli volný stůl. Částečně by se to dalo pochopit. Ale v restauraci jsme zůstali, jelikož jsme si přisedli k velkému stolu a bohužel musím personál hodnotit celkem negativně. Neochotný, otrávený, později jsme měli problém si vůbec ještě něco objednat. Jinak taková klasická hospoda dle fotek.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO