Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Bóny

Přijďte ochutnat tenderizované steaky nebo skvělá hotová jídla za příjemné ceny. Pro velké jedlíky restaurace připraví kilový steak z hovězího nebo telecího masa.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  2

Mno. Jediná restaurace v Hýskově (to druhý tady je Klub). Dvě hvězdičky jsou za to, že tu nikdo nebyl a byl tu klid. Jinak jsme tu byli jak U Suchánků, kolega říkal, že Plzeň chutná spíš jako Gambrinus. Já si naštěstí dal burgr bez housky, takže nešlo moc zkazit, ale výše zmíněný kolega si dal krkovici, která podle šéfkuchaře, byla připravena “speciálním americkým strojem”. Takže jsme v podstatě měli oba mleté.... Jo a kdybyste chtěli ve 13:36 polední menu, tak “už jdete pozdě”. Takže suma sumarum za burgr a dvě malinovky 280,-. No, radši zajděte do Jednoty.

 • Uživatelská fotka z U Bóny
 • Uživatelská fotka z U Bóny
 • Uživatelská fotka z U Bóny
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno