Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Bohuslavů

Restaurace a řeznictví“ U Bohuslavů“ je rodinná restaurace s dlouholetou tradicí. Založení restaurace se datuje na rok 1905. Po celou tuto dobu je restaurace zaměřena na českou domácí kuchyni, která se snaží čerpat s těch nejkvalitnějších surovin. Cílem personálu je uspokojit zákazníky chutným jídlem, příjemným prostředím a rychlou obsluhou. Kvalitu jídel se snaží udržet především domácí výrobou knedlíků, uzenin a dalších produktů české kuchyně. Restaurace nabízí vlastní parkoviště, kuřáckou část (formanka), nekuřácký salónek, zahradní restauraci a zahradní salónek s dětským koutkem. V zahradní restauraci je možnost grilování selete v krbu, a to i s živou hudbou a tancem. Dále nabízejí uspořádání rodinných oslav, svateb, firemních akcí, třídních srazů a jiných oslav.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO