Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Boba

Restaurace je zaměřená na českou kuchyni, grill a polední menu. Nabízí možnost pořádání firemních akcí nebo soukromých oslav a večírků. Podnik má nekuřáckou část, dva oddělené salónky i letní zahrádku. Na velkoplošné projekci se promítají sportovní přenosy.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Restaurace U Boba se nachází nedaleko městského parku Lužánky na ulici, kde je poměrně silná konkurence podobně zaměřených podniků. Vstup do sklepních prostor není kdovíjak exkluzivní, to samé se ostatně dá říci i o interiéru restaurace. Temné prostory z neomítnutých cihel zaujmou snad jen plastikami na stěnách v podobě hada a kouzelníkovy jeskyně. K dispozici je i prostorná letní zahrádka. V popoledním čase je restaurace poloprázdná. Obsluha je pozorná a rychlá, jen trochu chladná a odtažitá. Obědové menu v mém případě otevírá špenátová polévka. Vyvážená chuť, dobře kořeněná, jen mi přijde, že za hodinu už si ji nebudu pamatovat. A stejné je to i s pokračováním v podobě smaženého špízu Bob, složeného z vepřové kotletky, kuřecích prsíček, slaniny a cibule, doplněného americkými bramborami a zeleninovou oblohou. Jako rychlovka v pauze mezi dvěma nudnými schůzemi je v pořádku, ale za gurmánským zážitkem je nutno vydat se někam jinam. Role zákusku se ujímá medová Marlenka. Bohužel je mi místo medové servírována citronová, která je „nesmyslnou“ modifikací původního dortíku, takže ani v tomto případě restaurace body nezískává. Rozlévané víno cabernet moravia z vinařství Hamerník je servírováno v exkluzivním skle, ale to je také asi jediné pozitivum tohoto vína. Je nevýrazné ve vůni i chuti, příliš sladké, nezajímavé. Espresso Pavin Caffé je oproti tomu výborné a chybí jen „full-service“. Celkový dojem je nepřesvědčivý. Marně přemýšlím, proč by se sem měl zákazník po jedné návštěvě ještě někdy vracet.
Restaurace U Boba Restaurace U Boba Restaurace U Boba
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO