0 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Boba

Restaurace je zaměřená na českou kuchyni, grill a polední menu. Nabízí možnost pořádání firemních akcí nebo soukromých oslav a večírků. Podnik má nekuřáckou část, dva oddělené salónky i letní zahrádku.
Na velkoplošné projekci se promítají sportovní přenosy.
Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

Restaurace U Boba se nachází nedaleko městského parku Lužánky na ulici, kde je poměrně silná konkurence podobně zaměřených podniků. Vstup do sklepních prostor není kdovíjak exkluzivní, to samé se ostatně dá říci i o interiéru restaurace. Temné prostory z neomítnutých cihel zaujmou snad jen plastikami na stěnách v podobě hada a kouzelníkovy jeskyně. K dispozici je i prostorná letní zahrádka. V popoledním čase je restaurace poloprázdná. Obsluha je pozorná a rychlá, jen trochu chladná a odtažitá. Obědové menu v mém případě otevírá špenátová polévka. Vyvážená chuť, dobře kořeněná, jen mi přijde, že za hodinu už si ji nebudu pamatovat. A stejné je to i s pokračováním v podobě smaženého špízu Bob, složeného z vepřové kotletky, kuřecích prsíček, slaniny a cibule, doplněného americkými bramborami a zeleninovou oblohou. Jako rychlovka v pauze mezi dvěma nudnými schůzemi je v pořádku, ale za gurmánským zážitkem je nutno vydat se někam jinam. Role zákusku se ujímá medová Marlenka. Bohužel je mi místo medové servírována citronová, která je „nesmyslnou“ modifikací původního dortíku, takže ani v tomto případě restaurace body nezískává. Rozlévané víno cabernet moravia z vinařství Hamerník je servírováno v exkluzivním skle, ale to je také asi jediné pozitivum tohoto vína. Je nevýrazné ve vůni i chuti, příliš sladké, nezajímavé. Espresso Pavin Caffé je oproti tomu výborné a chybí jen „full-service“. Celkový dojem je nepřesvědčivý. Marně přemýšlím, proč by se sem měl zákazník po jedné návštěvě ještě někdy vracet.

  • Restaurace U Boba
  • Restaurace U Boba
  • Restaurace U Boba

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace