Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Restaurace U Bílého psa

Středomořská kuchyně a těstoviny je přesně to, co najdete v jídelníčku. Samozřejmě nabízí také speciální menu pro skupiny za zvýhodněných podmínek. Restaurace U Bílého psa Vám uspořádá obchodní jednání, firemní školení, semináře a další výjimečné události, ať už se jedná o soukromé nebo společenské akce. Dále nabízí kompletní cateringové služby. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla zrušena, ale byla nahrazena řeckou restaurací, v tomto domě, tedy na stejném místě. Dle referencí přátel stojí za návštěvu, ale je dražší, což byl ovšem Bílý pes také.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Chtěli jsme si objednat mojito, ale bohužel v sobotu večer nebyla máta. Jako předkrm jsme si objednali cibulové kroužky na salátovém lůžku. Když nám jídlo přinesli, viděli jsme, že se jedná o míchaný salát jen s šesti kroužky. Jako hlavní chod jsem si dal hovězí steak, ale bohužel se mě nikdo nezeptal, jak ho chci propečený a donesli ho jako medium. Ke steaku jsem dostal bohužel obyčejný příbor. Maso nebylo špatné, ale některé jeho častí byly tuhé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO