Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Bílého koníčka

Ochutnejte z opravdu širokého sortimentu čínských specialit a nápojů. Věří, že budete odcházet spokojeni s příjemnou obsluhou, která Vám kdykoliv ochotně poradí s výběrem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva této restaurace byla velmi příjemná. Personál je velmi ochotný a jídlo bylo za chvíli připravené. Kuře s citronovou omáčkou a sladkokyselá polévka jsou pro mne přímo zážitkem. Mňam. Rozhodně se nejedná o typicky českou "čínskou", ale kvalitní restauraci, kam stojí za to zajít na večeři.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za mne asi nejlepší čínská restaurace v Plzni. Čisté prostředí, příznivé ceny, příjemná obsluha a výborné jídlo. Oceňuji také možnost menších porcí. V nabídce také polední menu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
NAŠE PRVNÍ NÁVŠTĚVA S KAMARÁDKOU PROBĚHLA SKVĚLE. PŘÍJEMNÝ A OCHOTNÝ ČÍŠNÍK,DOBRÉ NUDLE S KUŘECÍM MASEM :-) A HLAVNĚ KLID NA POKEC. JE VÝHODA ROZDĚLENÍ NA KUŘÁCKOU A NEKUŘÁCKOU ČÁST, MY KUŘAČKY NERUŠÍME NEKUŘÁKY A FUNGUJE I DOBŘE ODVĚTRÁNÍ KOUŘE,COŽ JSME TAKÉ OCENILY :-)) URČITĚ TENTO PODNIK VYBÍZÍ K OPĚTOVNÉ NÁVŠTĚVĚ
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO