Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Benáků

Příjemná restaurace s kuřáckou i nekuřáckou částí a hezkou letní zahrádkou. Restaurace je oblíbená pro výborné jídlo, nabízí správnou českou atmosféru s velkou nabídkou jídel převáženě české kuchyně. Pestrý je i výběr z nápojů. Často si restauraci pronajímají zejména pro pořádání oslav a svateb. Každý všední den od 10 do 15 hodin zde nabízejí polední menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Průměrná restaurace, dali jsme si všichni řízek s bramborovým salátem, bylo toho nějak málo, kluci se museli ještě dojídat. Obsluha rychlá, ale nevím, jak to funfuje jindy, byli jsme tu mimo oběd.
Recenze je užitečná (0)
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Sympaticka restaurace s milou obsluhou. K jidlu vyber klasika od vseho neco, rizek se salatem vyborny, ale mala porce. Ceny ale nizke, hlavne za pivo, proto doporucuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO