4 fotky

Restaurace U Anny Šmejdířky

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Anny Šmejdířky

Prostředí U Anny Šmejdířky, které na Vás bude příjemně působit., pokud chcete s hrstkou přátel po práci posedět a dát si pivko, kávu či kapku vína. Všechna jídla jsou dokonale připravená, chutná a jídelníček opravdu rozsáhlý - od sýrů, ryb a různých druhů mas upravených po "domácku" i podle pikantních zahraničních receptur. Restaurace disponuje 45 místy k sezení.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Pěkné prostředí, kde by mohla být dobrá restaurace, bohužel tomu tak není. Některé členky místního personálu bývají strašně nepříjemné... obsluha tragická, i když tentokrát to docela šlo. Jídlo ne, že by bylo vyloženě tragické to ne, ale nepochutnali jsme si... vepřový stejk s pikantními fazolemi + grilovaná zelenina... maso docela dobré, ale vysušené, tedy nic moc; fazole, uplně stejné jako plechovka Bonduelle v omáčce.. jako sorry, ale čekal bych něco víc; zelenina hrozně přesolená, a cuketa totálně tvrdá. Ceny nic moc. Restauraci nedoporučuji, jedině v nouzi. Nejvíc dojem kazí asi obsluha.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace