Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Anny Šmejdířky

Prostředí U Anny Šmejdířky, které na Vás bude příjemně působit., pokud chcete s hrstkou přátel po práci posedět a dát si pivko, kávu či kapku vína. Všechna jídla jsou dokonale připravená, chutná a jídelníček opravdu rozsáhlý - od sýrů, ryb a různých druhů mas upravených po "domácku" i podle pikantních zahraničních receptur. Restaurace disponuje 45 místy k sezení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Pěkné prostředí, kde by mohla být dobrá restaurace, bohužel tomu tak není. Některé členky místního personálu bývají strašně nepříjemné... obsluha tragická, i když tentokrát to docela šlo. Jídlo ne, že by bylo vyloženě tragické to ne, ale nepochutnali jsme si... vepřový stejk s pikantními fazolemi + grilovaná zelenina... maso docela dobré, ale vysušené, tedy nic moc; fazole, uplně stejné jako plechovka Bonduelle v omáčce.. jako sorry, ale čekal bych něco víc; zelenina hrozně přesolená, a cuketa totálně tvrdá. Ceny nic moc. Restauraci nedoporučuji, jedině v nouzi. Nejvíc dojem kazí asi obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná krkovice s povedenou grilovanou zeleninou . Dobre ochucené dobre propečené . Tentokrat i rychla a vlídná obsluha , zlepšení oproti minulým zkušenostem .
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO