Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U 3 opic

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo skvělé, trošku víc kořeněné, než je zdrávo. Bez rezervace se člověk v době oběda pravděpodobně neposadí. Nabídka hodně široká včetně pití, spousta domácích limonád, obsluha fajn, se zájmem.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak trochu zastrčená hospůdka kousek od semilassa, příjemné prostředí, pivo, koktejly. Z jídel jsme ochutnaly hovězí carpaccio a carpaccio z kachních prs, oboje velmi dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této restauraci jsem byl poprvé. Dobré jídlo i pivo. Příjemný personál. Restaurace je bohužel víceméně kuřácká, protože nekuřácká část restaurace není nijak oddělena.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace U 3 opic je výborná, skvěle tam vaří a taky se o nás vždy výborně a ochotně postarají. Jedinou drobnou nevýhodou je, že se tam kouří, ale pro jiné to může zase být výhoda.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace U 3 opic je vysoce oblíbeným lokálem, o čemž svědčí ruch, který je zde téměř každý večer. Restaurace má i nekuřácké prostory, které jsou však "odděleny" pouze vzduchem, je tedy dobré s tím počítat. Prostředí působí celkem útulně, stěny jsou cihlové, průchod z kuřáckého do nekuřáckého salonku je obloukový, což je esteticky dobře vyřešené. Toalety jsou zde méně prostorné, při větším naplnění podniku může být problém, pokud je chtějí používat více než 3 lidé najednou (pánské). Načepují vám Krušovice, Březňáka či Starobrno, všechna tři chutnají obstojně. Největším skvostem je zde pravděpodobně kuchyně, která vaří tak dobře, že by to jeden snad ani nečekal. Kterékoli jídlo jsem si dal, nemohl jsem si vynachválit. Za sebe doporučuji Vepřového vrabce se zelím (vysoce kvalitní jídlo), "domácí" brambůrky (skvělé pro více lidí), krevety se smetanou, bazalkou, parmazánem a těstovinami (nenašel jsem v jídelním lístku, je to ale naprosto perfektní jídlo). Obsluha je velmi profesionální, vstřícná a milá, domluvíte se s ní takřka na čemkoli. Celkově je mi U 3 opic velmi dobře, chodím tam často, jen nemám rád zakouřené prostory, což v létě řeší zahrádka. V zimě se to musí přežít.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO