Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Troja

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hotel i restaurace mají v dané lokalitě skvělou pozici, protože v blízkosti není podobné zařízení, obzvlášť pro možnost snídaně. Jedná se o příjemné prostředí, poněkud vázne platba kartou z důvodu spojení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
husí játra -vynikající/hodně jater ve skleničce chřestový krém s lososem vynikající vepřová panenka na špenátovém rizotu-velmi dobré krůtí steak s chřestem- šťavnatý, výborná omáčka hovězí líčka též výborná
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí čisté a na rychlou kávu či schůzku dostačující. Co se mi ovšem líbilo byla situace, kdy mladý pán vedle u stolu svojí neopatrností rozlil celou kávu. Číšník bez řečí vše umyl a donesl kávu novou a gratis.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná hotelová restaurace nedaleko stanice metra. Podle báječného v kuchyni umíchaného tataráku soudím, že bych si pochutnal i na ostatní nabídce jídelního lístku. Hezké prostředí a velmi ochotná a pozorná obsluha. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné přívětivé prostředí pro konání nejrůznělších oslav.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO